WIERCENIE OTWORÓW TECHNIKĄ DIAMENTOWĄ:

Dzięki zastosowaniu wierteł koronowych wyposażonych w segmenty diamentowe wiercimy otwory we wszelkich materiałach budowlanych. Wykonane w ten sposób otwory posiadają gładkie krawędzie co ułatwia wszelkie prace instalacyjne, są również ściśle dopasowane do średnicy rury bądź kabla, co pozwala w łatwy sposób wykonać uszczelnienie takiego przepustu.

Wiercenie otworów w: betonie, żelbecie, kamieniu oraz ścianach murowanych bezudarowo:

- Wiercenie technologią mokrą polega na podawaniu wody do odwiertu w tracie pracy, służy to odprowadzaniu urobku z otworu oraz chłodzenia narzędzia diamentowego, dodatkowym atutem tej techniki jest brak zapylenia w trakcie pracy.

- Wiercenie technologią suchą wykorzystywane jest w miejscach gdzie użycie technologii mokrej jest niemożliwe np. przy wykończonym wnętrzu. Technologia ta umożliwia wiercenie otworów od dołu, jednak ze względu na zwiększone zużycie narzędzi diamentowych cena takiej usługi jest droższa o ok 50% do 100% w stosunku do technologii mokrej.

Niezależnie od użytej technologii, otwory wiercimy ze statywu mocowanego do ściany lub za pomocą wiertnicy ręcznej (w przypadku braku możliwości kotwienia statywu do ściany).

Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny najpopularniejszych średnic otworów, w razie konieczności jesteśmy w stanie wykonać otwory dowolnej średnicy w zakresie od 15mm do 500 mm i głębokości do 2 m.


Ostateczna wycena nastąpi po obejrzeniu miejsca ewentualnego zlecenia.

Podane ceny dotyczą:
1. Centymetra głębokości odwiertu przy danej średnicy.
2. Prac seryjnych w betonie lekko zbrojonym
3. Obowiązują przy jednorazowym zleceniu na terenie Trójmiasta na kwotę minimum 500 zł netto przy niewielkim rozproszeniu otworów. Przy pojedynczych zleceniach należy doliczyć kwotę 50 zł netto za dojazd (+ 1 PLN za każdy kilometr poza granicami trójmiasta).
4. W podane ceny nie wliczono kosztów ewentualnego stemplowania stropów, budowy rusztowań oraz specjalnego zabezpieczania miejsca wiercenia.